У Запоріжжі затримали чоловіка, який встиг повоювати за «ДНР» та «ЛНР»

295
Фото: Google.com

Житель Запорізької області після окупації Донецької та Луганської області вирішив повоювати на боці ворога. Після поранення повернувся назад, однак підтримував тісні зв’язки із терористами. 

У 2014 році чоловік приєднався до незаконних збройних формувань. Перебуваючі на «посаді» стрілка так званого «2 батальйону 11 окремої мотострілецької бригади 1 армійського корпусу «Восток» ДНР», брав активну участь у бойових діях проти антитерористичної операції на території Донецької області. У жовтні 2015 року він вступив до «7 окремої мотострілкової бригади 2 армійського корпусу» терористичної організації «ЛНР». Під час бойових дій отримав отримання, після чого повернувся до Запоріжжя на реабілітацію й влаштувався на роботу однієї з приватних охоронних структур. При цьому підтримував зв’язок з «Л/ДНР».

За інформацією СБУ зловмисник планував повернутися до терористичних угрупувань.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили у помешканні фігуранта справи засоби зв’язку, за допомогою яких він спілкувався з представниками незаконних збройних формувань. Слідчі Служби безпеки України повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

загрузка...