У Запоріжжі згортається програма розвитку велоінфраструктури

66
Фотоілюстрація

Карантин став причиною проблеми з економіки. Місцевій владі довелося згорнути деякі програми, що бюджету вистачило на життєвонеобхідні питання.

Планувалося, що 2020 рік стане розвитком велоінфраструктури. З’являться велодоріжки, рекреаційні веломаршрути, майданчики для паркування велосипедистів та інше. Гроші планувати виділити з місцевого бюджету. Однак пандемія коронавірусу та впроваджений карантин внесли корективи. Коштів катастрофічно не вистачає, тому було прийнято рішення згорнути деякі програми.

Про це повідомив запорізький активіст, який активно лобіював питання велоінфраструктури, Олександр Ралик.

«Карантинні обмеження дали не тільки затишні днинки будинки, а й величезне падіння економіки, а внаслідок цього і податкових надходжень. В результаті витрати міського бюджету зараз різко скорочують. На жаль, під скорочення потрапили й витрати на реалізацію програми велоінфраструктури. У цьому році не буде ніякого реального будівництва велоінфраструктури в місті, як не буде і багатьох інших проєктів», – пише він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, серед завдань і заходів програми були – розробка концепції розвитку велоінфраструктури Запоріжжя, залучення городян до користування велотранспортом, надання пріоритету велосипедистам, суспільному транспорту, пішоходам в історичній частині міста, створення рекреаційних веломаршрутів, майданчиків для паркування.

Також, під час вчорашньої сесії депутат навіть не розглядали питання щодо встановлення спеціальних приладів безконтактного проїзду в громадському транспорті. Запоріжці підтримали петицію «Терміново встановити пристрої для електронної оплати проїзду у громадському транспорті Запоріжжя», однак комісія не встигла вчасно приступити до роботи. Зазначалося, що це через карантин.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...