У Запоріжжі зменшиться кількість відділень державного банку

32
Фото: Економічна правда

Державний “Ощадбанк” закриває відділення виходячи з показників економічної ефективності. Про це заявив голова правління банку Андрій Пишний в інтерв’ю “Економічній правді”.

Він зазначив, що головний критерій у цьому питанні — економічна ефективність і економічна обґрунтованість присутності банку в тому чи іншому регіоні.

За словами Пишного, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися. “Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень “Ощаду” знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу”, – заявив голова правління банку.

Він також відзначив, що відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

“За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату”, – сказав Пишний.

Рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади, однак в 75% випадків діалоги не дають результатів й банк ухвалює рішення про закриття філій.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...