У Запоріжжя відкриється новий реабілітаційний парк із сучасною інфраструктурою (фото)

404
Хортиця
Фото: прес-служба Запорізької облради

На острові Хортиця скоро має відркитися сучаний реабілітаційний парк. Про це повідомляє прес-служба Запорізької облради.

Проект реконструкції ділянки був розроблий компанією «Запоріжпроект». За задумами ініціаторів проекту і проектантів, в цьому куточку Хортиці буде облаштовано справжню творчу майстерню і релакс-зону для дітей з особливими потребами. Унікальні ландшафтні інсталяції, фонтани, алеї і оглядовий майданчик з видом на Дніпро будуть радувати всіх запоріжців і гостей нашого регіону.

За попередніми розрахунками, загальна вартість проекту складає 54 млн. грн. В планах на 2018 рік – фінансування робіт на перших об’єктах, повідомляють в облраді. Остаточне рішення про виділення коштів – за депутатським корпусом і виконавчою владою Запорізької області.

За словами ректора комунального вищого навчального закладу “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Валентини Нечипоренко, студенти і співробітники академії розпочнуть роботи із дизайнерського оформлення території вже з початком весни. Тут розіб’ють клумби і висадять дерева на територіях, вільних від місць проходження комунікацій.

Фото: прес-служба Запорізької облради

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...