У Запорізькій області підбили підсумки після курортного сезону

101
Фото - ілюстрація

Із завершенням високого курортного сезону підбито підсумки надходжень туристичного збору від підприємств галузі.  За повідомленням Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, під час три літні місяці до місцевих бюджетів регіону сплачено 3 мільйони 76,5 тисячі гривень туристичного збору. Проти червня-серпня минулого року надходження зросли майже на 1,8 мільйона.

Загалом з початку року від готельєрів та власників баз відпочинку надійшло понад 4 мільйони гривень туристичного збору, що на 2,4 мільйона або на 143% більше, ніж за вісім місяців 2018 року.

Найбільші суми отримали місцеві бюджети Якимівщини та Приазов’я – 1 462 тис. грн, м. Запоріжжя – майже 1,3 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – понад 1,2 млн грн.

У Запорізькій області зареєстровано 599 платників туристичного збору, зокрема, це: готелі, кемпінги, санаторно-курортні заклади, квартирно-посередницькі організації тощо.

У 2019 році ставки збору встановлено в таких розмірах: до 0,5 % від мінімальної зарплати – для внутрішнього туризму та до 5 % – для в’їзного туризму за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі). Водночас кожна місцева рада самостійно приймає рішення щодо ставок туристичного збору.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...