У Запорізькій області посилять контроль за дотриманням карантину громадянами

996
Фотоілюстрація

На щастя, в Запорізькій області та Запоріжжі включно, стабілізувалася ситуація з поширенням коронавірусу Covid-19. Проте населення «розслабилося» та нехтує засобами індивідуального захисту, що може призвести до негативних наслідків.

Сьогодні, 16 червня, відбулося засідання в режимі онлайн з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час якої заступник директора обласного лабораторного центру МОЗ Олександр Мащак повідомив, що станом на вівторок в області зареєстровано 531 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. З них 336 вже одужали, 16 летальних випадків.

Також він зазначив, що громадяни почали нехтувати правилами та не вдягають маски й т.і. Наразі в країні почала зростати кількість хворих на Covid-19, тому існує ризик, що й у нас ситуація може погіршитися.

Зважаючи на вище згадані факти було прийнято рішення, що правоохоронці посилять контроль за дотриманням карантинних заходів.

Нагадаємо, що в області поступово послаблюють обмеження, проте карантин ще не знято. В місцях, де велике скупчення людей (ТРЦ, вокзалах, будівлях, громадському транспорті й т.і.) потрібно носити маску та рукавички, варто дотримуватися дистанції. Дозволено масові заходи не більше на 50 осіб.

За інформацією на сайті Запорізької облдержадміністрації

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...