Запорізьких медиків, які залишили пацієнта у безпорадному стані, можуть покарати

883
Фото Дмитра Майстра

Про кричущий випадок розповів депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро. 12. 06 з автомобіля «швидкої допомоги» кинули чоловіка на автобусній зупинці в селищі Кушугум у тяжкому стані. Якби не небайдужі громадяни – імовірно, невідомий помер на лавці.

70-річний чоловік інвалід І групи, неходячий. 12 червня його було направлено з однієї з місцевих лікарень міста Запоріжжя до іншої. Там замість того, щоб лікувати пацієнта, просто вивезли на медичному транспорті до селища Кушугума Запорізького району, де кинули на зупинці.

«Як повідомляють очевидці цієї ситуації чоловік прохав не кидати його та повернути до лікарні але «медики» були непохитні і викинули його», – обурюється депутат.

Також він повідомив, що готує відповідну заяву до правоохоронних органів. Нещодавно Дмитро Майстро повідомив подробиці того жахливого дня.

Пенсіонер знаходився на стаціонарному лікуванні у Міській лікарні №6, а 12 червня його перевели до Міської лікарні №1. Проте там, як ми вже зазначали, чоловік допомоги не дочекався.

«Чим або ким в цей момент керувалися медики? Переконаний, що без відома керівництва Міської лікарні №1 не обійшлося… За наявною інформацією навіть зараз, замість, того щоб кинути всі зусилля, і допомогти встановити всіх причетних до цього кричущого випадку, керівництво медзакладу намагається всіма силами «зам’яти» справу!»

Обіцяю, зроблю все можливе у правовому полі щоб винні понесли справедливе покарання! Зам’яти справу нікому не вдасться! Останнє слово за правоохоронними органами»

Встановлено авто, на якому вивозили громадянина. Подано звернення до Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області та Прокуратури області депутатські звернення щодо порушення кримінальної справи відносно медичних працівників КНП «Міська лікарня №1».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...