У Запорізькій області рятувальники продовжують “боротись” з рибаками, що ігнорують правила поведінки на водних об`єктах (фото)

151
рятувальники

З настанням зимових холодів все більше людей піддаються спокусі перевірити на міцність кригу водойм. Щороку рятувальники стикаються з проблемою необачного ставлення громадян до безпеки під час риболовлі. Небезпечне хобі загрожує можливістю провалитися під лід, отримати переохолодження, обмороження та, навіть, розпрощатись з життям.

Рятувальники спільно зі співробітниками рибоохоронного патруля та поліції 8 лютого провели профілактичний рейд в акваторії річки Дніпро, пройшлися по найулюбленіших місцях місцевих рибалок. Любителів зимового лову попросили покинути нестійку кригу.

А після того, як поціновувачі риболовлі пішли, співробітники рибоохоронного патруля за допомогою моторного човна зламали кригу, аби запобігти виходу на річку рибалок-відчайдух.

А вже 9 лютого, з метою профілактики недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, рятувальники Запорізького міськрайонного управління, Токмацького міськрайонного сектору, Василівського, Більмацького, Приазовського та Розівського районних секторів провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, щоб вкотре нагадати людям основні правила поведінки на водних об`єктах.

 

Фахівці ДСНС детально розповіли, яких правил безпеки потрібно дотримуватися під час відпочинку на кризі, як правильно допомогти тому, хто провалився під лід. Особливу увагу слід приділити контролю за дітьми, які часто обирають водойма майданчиком для забав.

Читайте також: Герой дня: в Запорожской области парень спас тонущего рыбака из-подо льда

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...