Жінок-військовослужбовців із Запоріжжя запорошують взяти участь у конкурсі “Miss Military fantasy”

299

У зв’язку з підготовкою до Міжнародного жіночого дня 8 березня, Головне управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України оголосило проведення фотоконкурсу “Miss Military fantasy”.

Його мета – показати всій країні чарівність і красу військовослужбовців-жінок, які нині перемагають на Сході України.

Для участі запрошуються жінки-військовослужбовці, які приймали або приймають участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Основна вимога: конкурсантка повинна бути одягнена у військову форму одягу з використанням незвичних, фантастичних елементів з національним колоритом.

Голосування та визначення переможниці буде відбуватись на сторінці Бойового бюлетня “Народжені вільними” у соціальній мережі Facebook за кількістю вподобань. Переможниця проекту буде запрошена для відзначення до Генерального штабу Збройних Сил України на урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Проголосувати за дівчат можна на сторінці “Бойовий бюлетень” у соцмережі Facebook.

Варто зазначити, що від 55-ї окремої артилерійської бригади у конкурсі беруть участь: діловод автомобільної служби, старший солдат Волошина Яна Анатоліївна; радіотелеграфіст взводу управління протитанкового артилерійського дивізіону, старший солдат Криніна Анжела Ігорівна; телефоніст-лінійний наглядач взводу зв’язку батальйону охорони, солдат Шушмінцева Вікторія Юріївна.

Читайте також: Капітан запорізького БК «Козачка-КПУ» стала найвродливішою баскетболісткою року

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...