У Запорізькій області затримали продавчиню дипломів – подробиці справи

61
дипломи

У Запорізькій області затримали жінку, яка продавала дипломи про закінчення професійних навчальних закладів. Працівниками прокуратури та СБУ зафіксовано два факти отримання неправомірної вигоди в розмірі 21 тисячі гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

9 лютого правоохоронці зафіксовали факт передачі підозрюваною свідоцтва про освіту, наданого особі за раніше отриману неправомірну вигоду. Одразу після передачі зловмисницею документів про навчання, зафіксовано факт повторного отримання підозрваною неправомірної вигоди у сумі 10 500 грн. вже від іншого громадянина, також за виготовлення аналогічних документів про навчання.

Після передачі грошей працівники СБУ провели огляд зловмисниці, під час якого вилучили хабар.

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 27 і ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Жінці повідомили про підозру. Ведеться розслідування виробництва, а також встановлюється коло осіб, причетних до злочину. Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Читайте також: Запорожская полиция участвует во флешмобе — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...