У запорізькому кафе депутат “Нової політики” вимагав до себе поваги від маленької дитини – відео

4747

Депутат Запорізької обласної ради від “Нової політики” Сергій Знаменський влаштував в одному з кафе “розбірки” з батьками півторарічної  дитини. Народний обранець вимагав у молодої пари залишати свою дитину вдома, або, образно кажучи, навчити поважати оточення.

Про інцидент, що трапився у Запоріжжі повідомила в соціальних мережах мати дитини, яка заважала поважному депутатові вести переговори по телефону. Жінка розповіла, що з сім’єю завітала до кафе “Золотий ключик”, поки з чоловіком пила каву, її дитина гралася поруч, ясна річ – не мовчки. Через якийсь час до них підійшов відвідувач закладу та висловив претензії. Чоловік звернув увагу батьків на, з його точки зору, надто шумну поведінку дітей. Він злісно заявив, що діти поводяться не належним чином і заважають йому говорити по телефону з поважними людьми.

Пізніше підійшов вдруге і наказав вгамувати малечу та рекомендував наступного разу найняти няню і залишити дітей вдома. Наголосив, що така поведінка дітей – це неповага, – розповідає жінка. На той час сімейна пара не знала, що невдоволення вивловив народний обранець. Люди опублікували відео у соціальних мережах, а активіст Денис Нечепоренко впізнав чоловіка і оприлюднив інформацію у соціальній мережі facebook.

Запорожье должно знать своих хероев !☝️ Сергей Анатольевич Знаменский депутат Запорожского облсовета от фракции «Нова політика», глава депутатской комиссии по вопросам труда и соцполитики, шеф-редактор моторовской газеты «Позиция». Видите ли мешают «слуге народа» общаться по телефону с бизнес партнёрами 1,5 годовалые дети !🤷‍♂️ По мнению депутата, ребёнок ещё с пелёнок должен понимать как вести себя при столь «уважаемом» человеке, ведь не гоже ему выходить со своим мандатом из общественного места, помалкивая убраться должны дети и родителей с собой забрать !🤫 Ну а нахрена ещё депутатом становится !? Уважение и ничего более… «Нова політика»…😏

Мати дитини, яка обурила народного обранця каже, що досі не зрозуміла, що вони зробили не так. У кафе обладнанний куточок для малюків, також є крісла для годування, – отже з дітьми сюди приходити можна. Втім, вони і раніше відвідували заклад і жодного разу, навіть з боку адміністрації зауважень не звучало.

 

 

Опубліковано Денисом Нечепоренком Понеділок, 8 жовтня 2018 р.

 

загрузка...