Українці сплачуватимуть за електроенергію двом компаніям

565
Фото: Google.com

З 2019 року в Україні на енергоринку почали діяти суттєві зміни.

Відповідно до закону «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 року енергопослуги клієнта в Україні надаватимуть дві різні компанії – оператор системи розподілу і компанії-постачальник електроенергії. Оператор системи розподілу буде здійснювати діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник електроенергії буде займатись постачанням електроенергії споживачам, відповідати на нарахування платежів і розрахунки.

«Клієнтам зовсім не обов’язково спеціально відвідувати Центри обслуговування клієнтів або дзвонити в колл-центр, щоб приєднатися до цих договорів. Держава передбачила спрощену процедуру приєднання: все, що необхідно зробити, – це продовжити користування послугами й своєчасно оплачувати рахунки. Клієнту треба зробити це в лютому 2019 року, в момент оплати послуг січень 2019 року», – повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

У клієнтів і надалі залишається всього один рахунок за електроенергію, в якому з’являються два окремі рядки: вартість послуг з розподілу і вартість електроенергії. Зміна в структурі тарифу не означає його збільшення. Перший оновлений рахунок побутові клієнти отримають в лютому 2019 року за електроенергію, спожиту в січні. Всі розрахунки проводяться через постачальника електроенергії, повідомляє «Економічна правда».

Читайте також: Мешканці Запоріжжя з 1 січня платитимуть за тепло більше – інфоргафіка

загрузка...