Українські та польські лікарі з’їхалися на симпозіум до Запоріжжя (фото)

47
Запоріжжя

У Запоріжжя вчора стартував Перший українсько-польський науково-практичний симпозіум «Актуальні питання інтервенційної кардіології та ангіології»,  який проходить на базі Запорізької обласної клінічної лікарні. В числі учасників – фахівці  з двох медичних центрів Польщі – Сілезійського центру хвороб серця міста Забже та Центру кардіології міста Юзефув.

Протягом двох днів польські та українські лікарі обмінюватимуться  досвідом у лікуванні серцево-судинних захворювань, а також проводитимуть спільні операції. До слова, Запорізька обласна клінічна лікарня стала однією з чотирьох в Україні, які приймають фахову конференцію  такого високого рівня, повідомляє прес-служба Запорізької облради.

Запоріжжя Запоріжжя

Вибір теми для проведення медичного симпозіуму невипадковий: Україна, нажаль, посідає лідируючи позиції за кількістю ускладнень від серцево-судинних захворювань. Тож, питання боротьби з цим недугом є пріоритетними для  запорізьких медиків. У свою чергу, польські лікарі мають суттєвий досвід і власні, цікаві напрацювання у цьому напрямку.

– Завдяки двом вишам, технічному оснащенню обласної лікарні маємо у Запоріжжі великий досвід і потенціал. Вчора в рамках симпозіуму проводили спільні  операції, сьогодні також. Але чого ми найбільше чекаємо від цього симпозіуму, так це, безумовно, підвищення освітнього рівня всіх учасників конференції. Не тільки лікарів нашої лікарні, але й лікарів первинної ланки, які мають вчасно направляти пацієнтів на сучасну діагностику, – підкреслив головний лікар ЗОКЛ ЗОР.

Читайте также: Запорожцам предлагают поспособствовать поднятию туристического имиджа области

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...