Українські військові отримали 430 сучасних снайперських гвинтівок

206
За сприяння компанії «Roshen» придбано та передано на озброєння Десантно-штурмових військ 430 снайперських гвинтівок Zbroyar Z-10 та Savage-110 з усім армійським обвісом – прицілами, дальномірами та боєприпасами. Кожна така гвинтівка коштує до 2,5 тис доларів.

Допомога українським військовим від компанії, яку створив Президент України, є регулярною. Перший транш озброєння від Roshen налічував 100 комплектів, а саме: 82 снайперські гвинтівки Зброяр Z-10 під патрон 308 Winchester та 18 cнайперських гвинтівок Savage-110 під патрон 338. Всі гвинтівки мають вищу дальність, ніж у росіян, вони забезпечують дистанційний контакт з ворогом для завдання йому максимальних втрат без шкоди українським військовим.

Наразі Петро Порошенко є єдиним кандидатом в Президенти, який витрачає кошти власних компаній на оснащення українських бійців.

В 2014 році Юлія Тимошенко заявляла: «Я пропоную всім, хто буде балотуватися – і я почну з себе – відмовитися від цієї зомбуючої, пустої, нікчемної реклами, яка розташована завжди на всіх виборах по бігбордам, стовпам, по підворіттям, на каналах телебачення».

Проте на сьогодні вартість білбордної кампанії Тимошенко становить трохи більше мільйона доларів на місяць.

За даними журналіста-антикорупціонера Дениса Бігуса, тільки компанії  ЄЕСУ та  Diafox Consulting Limited принесли сім’ї Тимошенко 2,4 млн грн. Тож відсутність допомоги українській армії для Юлії Тимошенко та її партії є скоріше політичним, ніж фінансовим питанням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...