На Запоріжжі відбулась масштабна толока – ФОТО

118
Фото: facebook.com

15 вересня у 150 країнах світу проводиться Всесвітній день прибирання за ініціативи організації «Let`s do it, World!». Україна стала однією з держав, яка підтримала цей корисний захід.

В суботу активісти 30 партійних організацій БПП “Солідарність” Запорізької області вийшли на вулиці своїх міст та селищ, аби зробити їх більш охайними і затишними. Акцію охоче підтримали небайдужі мешканці, через що толоки стали більш згуртованими, а головне – продуктивними.

Учасники прибирання навели лад в громадських місцях – скверах, парках, зонах відпочинку, на дитячих і спортивних майданчиках, біля комунальних та соціальних установ. Партійці з громадянами зібрали і вивезли сміття, прибрали сухі гілки, траву, облагородили квіткові клумби. Не залишили без уваги громадську інфраструктуру – підфарбували, а де було потрібно і відремонтували лавки, паркани та гойдалки.

Спільна робота творить дива – в багатьох населених пунктах за один день вдалося зробити те, на що у деяких місцевих комунальників не доходили руки місяцями. До того ж, залучення до подібних заходів місцевих жителів спонукає їх в майбутньому більш дбайливо ставитися до порядку в рідних містах і селах.

Фото: facebook.com

Читайте також: Президента просять визнати Запоріжжя зоною надзвичайної екологічної ситуації

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...