В «Європейській Солідарності» спростували новину про вступ партійця ЄС до групи партії «Єднання»

115

Відповідну заяву сьогодні опублікували в Фейсбуці запорізького осередку.

Керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов спростував фейкову новину, яка вийшла на запорізькому сайті «Плотина». В матеріалі написали, що начебто член партії «Європейська Солідарність» увійшов до складу міжфракційної депутатської групи політичної партії Володимира Буряка «Єднання» в Запорізькій районній раді.

Далі наводимо текст заяви.

“Сьогодні журналісти запорізького онлайн-ЗМІ «Плотина» опублікували новину, в якій повідомляється, що нібито до складу міжфракційної депутатської групи політичної партії Володимира Буряка «Єднання» в Запорізькій районній раді увійшов член партії «Європейська Солідарність».

Доводимо до відома, що Олександр Жагло, який вказаний в документі як член партії «Європейська Солідарність», ніколи не був членом партії, не є навіть волонтером чи активістом партії «Європейська Солідарність».

Враховуючи редакційну політику онлайн-ЗМІ «Плотина» та осіб, які мають безпосередній вплив на видання, ми закликаємо партію Володимира Буряка «Єднання » та її членів набирати популярність власними діями та рішеннями, а не недолуго та брехливо піаритись на політичній силі, яка багаторічною працею заслужила довіру мешканців України і Запорізької області зокрема.

Колективу видання радимо дотримуватись журналістських стандартів і перевіряти інформацію перед публікацією.

В свою чергу заявляємо про відкритість і готовність надати коментарі на будь яку тему, яка стосується діяльності партії «Європейська Солідарність» або її членів.

Олег Чернов, керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

❗Заява партіїСьогодні журналісти запорізького онлайн-ЗМІ «Плотина» опублікували новину, в якій повідомляється, що…

Опубліковано Європейська Солідарність Запоріжжя Пʼятниця, 12 червня 2020 р.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...