Перша леді отримала позитивний результат на Covid-19

72
Фото: Google.com

Про це Олена Зеленська повідомила на своїй сторінці в Інстаграм.

Перша леді повідомила, що для неї було неочікувано отримати позитивний результат на коронавірус, адже вона та її родина дотримуються всіх засобів індивідуального захисту – маски, рукавички й т.і.

«Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів…

Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку», – пише Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. ⠀ Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів… ⠀ Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. ⠀ Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні. ⠀ ❓?❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам’ятали: зарано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті… ⠀ Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»?‍♀‍ ⠀ ⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. ⠀ Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей! ⠀ Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!??

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Тест також проходили донька та президент Володимир Зеленський, результати виявилися негативними.

Опубліковано було цей пост, щоб всі пам’ятали про пильність, адже небезпека поруч. Не варто ігнорувати рекомендації медиків.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ за 11 червня в країні виявлено 683 нових випадків коронавірусу.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...