В’ячеслав Аброськін розповів про затримання замовника вбивства Віталія Олешка

1648

Перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі про затримання замовника вбивства бердянського активіста Віталія Олешка, відомого під позивним “Сармат”.

Вжитими оперативними заходами затримано 38-річного чоловіка. Чотири виконавця вбивства, нагадаємо, знаходяться в слідчому ізоляторі.

“Вчора в Запорізькій області працівниками кримінальної поліції України разом зі слідством в ході проведення спеціальних заходів за підтримки прокуратури Запорізької області був затриманий 38-річний чоловік – один із підозрюваних в замовленні та організації навмисного вбивства 31 липня 2018 року Віталія Олешка. Цей чоловік майже одразу після скоєння вбивства виїхав разом зі своєю сім’єю до окупованого Криму, але заспокоївшись, вирішив повернутися назад.

Я обіцяв жінці вбитого Віталія Олешка, який пройшов пекло війни на Сході нашої держави, встановити замовників та організаторів вбивства. Сьогодні перший з них пішов. До речі, вже заарештовані та утримаються в слідчому ізоляторі чотири виконавця.”, – повідомив Аброськін.

Нагадаємо, 43-річного жителя Бердянська Віталія Олешко застрелили у дворі будинку 31 липня. Увечері того ж дня поліція зловила 4 підозрюваних у вбивстві. 3 серпня в Бердянському міськрайонному суді всім підозрюваним було обрано запобіжні західи у вигляді 60 днів утримання під вартою в СІЗО без права виходу під заставу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...