Через зайві суми у платіжках в Україні планують перевірку 20 облгазів, включаючи ПАТ “Запоріжгаз”

2098
Фото: Google.com

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), звернулася із запитом в Державну регуляторну службу щодо погодження проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільчих мереж. Про це заявила голова НКРЕКП Оксана Кривенко, повідомляє “Укрінформ”.

“Споживач має бути почутий, а рішення НКРЕКП – виконуватися. На підставі численних звернень громадян через донарахування їм обсягів природного газу, які враховують об’єми приведення до стандартних умов, звернулась із запитом у Державну регуляторну службу щодо погодження проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільчих мереж”, – заявила голова НКРЕКП.

Кривенко додала, що на порушників може очікувати максимальний штраф у 850 тисяч гривень. Зокрема, НКРЕКП планує здійснити перевірки ПАТ “Вінницягаз”, ПАТ “Волиньгаз”, ПАТ “Дніпрогаз”, ПАТ “Дніпропетровськгаз”, ПАТ “Житомиргаз”, ПАТ “Закарпатгаз”, ПАТ “Запоріжгаз”, ПАТ “Житомиргаз”, ПАТ “Київоблгаз”, ПАТ “Криворіжгаз”, ПАТ “Львівгаз”, ПАТ “Миколаївгаз”, ПАТ “Рівнегаз”, ПАТ “Сумигаз”, ПАТ “Тисменицягаз”, ПАТ “Харківгаз”, ПАТ “Харківміськгаз”, ПАТ “Хмельницькгаз”, ПАТ “Чернівцігаз”, ПАТ “Чернігівгаз”.

Нагадаємо, у листопаді більшість побутових споживачів України отримали від постачальників газу (газзбутів) платіжки з донарахуваннями за жовтень та попередженням про донарахування за три попередні роки зі значними сумами. Їх причиною газзбути назвали “приведення обсягу газу до еталонних умов вимірювання”, начебто на вимогу “Нафтогазу”. “Нафтогаз”, у свою чергу, наголошував, що жодним чином не причетний до цього рішення і засуджує такі дії.

Читайте також: На авиаремонтном заводе в Запорожье “на горячем” задержали взяточника – ФОТО

загрузка...