В Україні планують продовжити адаптивний карантин до 1 листопада

62

У зв’язку з погіршенням епідситуації та великим зростанням динаміки захворювання на COVID-19 в Україні Кабінет міністрів планує продовжити адаптивний карантин до 1 листопада.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Під час сьогоднішньої селекторної наради прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував продовжити адаптивний карантин в Україні ще на 2 місяці. Володимир Зеленськый підтримав введення превентивних заходів, зокрема введення заборони на проведення концертів та роботу нічних клубів.

За останню добу зафыксували ще 1658 чоловік, у яких підтвердився коронавірус. Найбільше хворих у Чернівецькій, Івано-Франківській, Харківській та Тернопільській областях. Загальна кількість хворих в Україні становить 108,415 чоловік – це 27-й показник у світі.

Погіршилася епідситуація і в Запорізькій області – в регіоні вже 1408 випадків захворювання коронавірусів, за добу додалося 30 хворих. Запорізька область з епідпоказниками входить в “зелену” зону, але в Пологівському районі через різке зростання кількості хворих COVID-19 районна влада посилила карантинні заходи.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...