В Україні зафіксований перший випадок коронавірусу

164
Фотоілюстрація

Людина повернулася з Італії до Чернівців. Відповідно до вимог у зв’язку з поширенням коронавірусу у світі, в аеропорту провели температурний скринінг. Температури не виявили. Симптоми почали проявлятися вже вдома.

У Чернівецькій області у громадянина провели додатковий температурний скринінг, оскільки людина прибула з країни, де зафіксовані випадки інфекції коронавірусу. 29 числа почали з’являтися певні симптоми. На місце події викликали «швидку», яка прибуває саме для пацієнтів з підозрою на коронавірус. Хворого госпіталізували. Інформацію підтвердив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише «УП».

Чоловік разом з жінкою подорожував до Італії. Він самоізолювався, щоб убезпечити свою супутницю. Звернувся до сімейного лікаря й отримав всі необхідні рекомендації. Потім вже почали проявлятися симптоми, як ми зазначили вище.

До уваги громадян! Не варто панікувати, ця ситуація була невідворотною. Якщо держава проведе усі необхідні заходи – поширення інфекції можна уникнути.

Також не забувайте про заходи безпеки:

– часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;
– під час кашлю та чхання прикривайте рот хустинкою, а не долонею. Використану хустку варто викинути. Також не забувайте помити руки;
– уникайте тілесного контакту з усіма, хто має кашель та гарячку;
– не займайтесь самолікуванням. Якщо помітили температури, утруднене дихання, кашель – негайно звертайтесь до лікаря. Повідомте медпрацівника про подорожі;
– відвідуючи живі ринки, де фіксуються спалахи кроновірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
– не споживайте продукти, які не пройшли термічну обробку (мається на увазі тваринного походження). Із сирим м’ясом, молоком та ін. варто поводитись обережно.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...