В Укравтодоре прокомментировали обыски в 15 Службах автомобильных дорог страны

41
Фото: facebook.com

Как мы сообщали ранее, вчера правоохранители провели обыски в Запорожье в рамках расследования дела о списании искусственных задолженностей созданных Службой автомобильных дорог.

По данным столичной прокуратуры, чиновники согласовывали тендеры, которые заведомо не могли быть оплаченными в полном объеме. Таким образом, создавались задолженности перед подрядчиками, которые взыскивались через суд.

В рамках расследования аналогичные факты списания государственных средств из Службы автодорог (речь идет о нанесении ущерба в 224 миллиона гривен)  выявили в 15 областях Украины, в том числе и Службы автомобильных дорог в Запорожской области.

Офіційна заява щодо роботи правоохоронних органів в Службах автомобільних доріг України. За повідомленнями СБУ та Прокуратури м. Києва, 27.09.2018 р., з 10 ранку представники правоохоронних органів працюють в 15 Службах автомобільних доріг України.

За цими повідомленнями, наразі ідеться про розслідування дій керівників Служб у період 2012-2014 років, зокрема, щодо замовлення дорожньо-будівельних робіт. Окрім цього, зазначено, що у період 2016-2017 рр. обласні Служби автомобільних доріг України у судовому порядку здійснили оплату штрафних санкцій.

Відповідально заявляємо, що у 2016-2017 рр. кошти, залучені під державні гарантії, спрямовувались одержувачам – Cлужбам автомобільних доріг в областях ВИКЛЮЧНО за затвердженими переліками об`єктів та напрямками використання коштів, визначеними Постановами Кабінету Міністрів України від 17.06.15 № 498 “Деякі питання використання у 2016 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг” (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 08.06.16 № 373,374) та від 29.03.2017 № 303 «Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг».

Також офіційно заявляємо, що керівництво Укравтодору підтримує принципи цільового використання бюджетних коштів на розвиток дорожньої інфраструктури .

Ми неодноразово зверталися до всіх відповідальних органів стосовно перевірки та розслідування будь-яких проявів та доказів неефективного використання бюджетних асигнувань Службами в областях.

Зі свого боку, керівництво Укравтодору максимально сприятиме роботі правоохоронних органів та надаватиме фахову допомогу з метою об’єктивного вивчення справи”, – сказано в сообщении Укравтодора.

Читайте также: #ЯХочуДышать: в Запорожье экоактивисты выйдут под стены горсовета в масках, респираторах и противогазах

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...