В Укравтодорі розповіли, як просувається будівництво нового мосту в Запоріжжі (ФОТО)

340
Фото: zp.ukravtodor.gov.ua
Мостобудівники вже змонтували 435,43 тонн металу.

Співробітники турецької компанії “Onur Taahhut” продовжують збирати металоконструкції, що будуть основою проїжджої частини мосту через річку Старий Дніпро. Тиждень тому мостобудівники вже змонтували 6 головних балок прогонової будови, а також 3 верхні ортотропні плити та 12 нижніх. Для цих конструкцій використали 272,9 тонн металу.

Зараз підрядна компанія проводить будівельні роботи на низовій частині балкового мосту. Станом на сьогодні, 26 січня, на споруді №4 вже укрупнено 21 одиниці нижніх ортотропних плит, 6 верхніх ортотропних плит та 8 головних балок прогонової будови. Всього змонтували 435,43 тонн металу, повідомляють в Службі автомобільних доріг.

Фото: zp.ukravtodor.gov.ua

Зазначимо, що для будівництва мостових переходів через Дніпро і Старий Дніпро залучають найпотужніший у Європі турецький плавучий кран LK-600. Його завдання – транспортувати секції мосту від будівельного майданчика в районі Кривої Бухти. Плавкран “Захарій” вже прибув до Запоріжжя, а в соцмережах з’явилось відео, на якому змоделювали як саме будуть збирати міст. За попередніми даними він буде одним з найвищих в Україні, адже висота пілонів, які його триматимуть – 166 метрів.

Читайте також: Відомий інфраструктурний оглядач зняв у Запоріжжі репортаж з найпотужнішого плавучого крана Європи (ВІДЕО)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...