В Запоріжжі проросійські реваншисти вже підняли голови в очікуванні

2413

Це – вказівник з проспекту Соборного. І його вже перейменували на “Лєніна” проросійські активісти. А другий тур виборів ще навіть не відбувся.

Вказівник знаходиться на висоті 3 метрів і щоб його зіпсувати, треба було підготуватись. Це не просте хуліганство, це був намір і план.

За президенства Порошенка відбулась, в тому числі, одна з найуспішніших реформ – декомунізація. Ми відірвались від радянського минулого. В свою чергу, реформа децентралізації, а також успішне відстоювання кордонів дало відчуття безпеки, спокою і стабільності.

В разі перемоги кандидата Зеленського, нам треба готуватись до розхитування ситуації, провокацій та повернення ідей “русской вєсни”.

Запоріжжя завмерло в очікуванні результатів виборів. Поки українці обирають Президента, сепаратистські активісти в очікуванні перемоги Зеленського.

Що на нас чекає в разі перемоги Зеленського, якщо вже зараз ми бачимо такі прецеденти?

Роман П’ятигорець, політичний експерт:

“Поведінка та риторика кандидата у президенти Володимира Зеленського не дає можливості робити 100% точних прогнозів. На разі мало хто може чітко сказати, яким може бути президент з людини, що не орієнтується у політичних, економічних та оборонних процесах. Скоріш за все, окрім дуже великого бажання стати добрим для українців президентом, така людина має мати ще й геніальні здібності, щоб швидко все опанувати, бо ж часу на “розкачку” немає. Втім, опираючись на ту інформацію, яку ми вже знаємо чи мали можливість побачити по телебаченню та у соціальних мережах певні прогнози робити можна. З моєї точки зору, стабільність на запорізькій землі порушиться однією з перших. Чому? Вже сьогодні всі ті ненависники України та всього українського почали витягувати голови з піску. Ми це добре бачимо у соціальних мережах. Всі, хто має антиукраїнську позицію, але змушений був мовчати протягом 5 років, вже починають розхитувати ситуацію. У цьому контексті давайте згадаємо з чого починалася агресія Росії на сьогодні окупованих територіях. Правильно – зі створення комфортного середовища для введення військ. Воля людей і добра проросійська атмосфера згубила майбутнє для багатьох українців. Навряд вони тоді думали про наслідки, але сьогодні в них повна депресія, психологічний та моральних занепад, соціальна прірва. Не вірите? Спитайте у тих людей, які мають родичів на окупованих територіях! Скажіть, ми готові до такого сценарію на Запоріжжі?”.

Читайте також: Зе-команда Запорожья: союз старых регионалов. Часть 1

                          Зе-команда Запорожья: союз старых регионалов. Часть 2

загрузка...