В Запоріжжі закриють популярний магазин спортивних товарів

682
В Запоріжжі закриють магазин мережі “Спортмастер”. Це пов’язано із санкціями, які ввели за указом Володимира Зеленського з ініціативи Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО).

Під нові санкції України потрапила також відома мережа магазинів спорттоварів “Спортмастер”. Обмеження наклали на компанію Sportmaster Operations Pte. Ltd, яка володіє 99% мережі в Україні.

Санкції щодо компанії ввели на 3 роки. Вони передбачають: повну заборону торгових операцій; повну заборону на транзит ресурсів, польоти і перевезення на території України; заборону виведення капіталів за кордон і заборону на ввезення продукції сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd самою фірмою або через іноземних посередників.

В Запоріжжі є лише один магазин “Спортмастер”в ТЦ “Лахті” на проспекті Соборному, 146. Відзначимо, що на сайті магазину поки немає інформації про закриття. Сьогодні вони ще працюють.

Для довідки: Компанія Sportmaster Operations Pte. Ltd зареєстрована в Сінгапурі. Однак була заснована росіянами, а її головний офіс розташований в Москві. Компанія володіє однойменною мережею магазинів спортивних товарів в Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї, Польщі та Україні. Згідно з даними українського Єдиного реєстру юридичних осіб, Sportmaster Operations Pte. Ltd є засновником ТОВ «Спортмастер Україна» і володіє часткою в 99%.

Читайте також: Укрзалізниця, разом із запорізьким заводом, “відмила” більше 47 мільйонів на ремонті колісних пар пасажирських вагонів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...