Ветеран АТО Андрій Хімічев: «31 березня ми обиратимемо між Порошенком та Путіним, між Незалежністю і «руськім міром»

711

Все більше членів ветеранської спільноти Запоріжжя висловлюють підтримку кандидату в Президенти Петру Порошенку. Серед них – ветеран АТО Андрій Хімічев.
Запоріжець одним з перших став на захист українських кордонів в складі 79-ї окремої аеромобільної бригади. Разом з побратимами Андрій Хімічев приймав участь в боях в найгарячіших точках сходу.

Сьогодні військовослужбовець в запасі веде активну громадську діяльність – його робота здебільшого направлена на допомогу бійцям АТО та їхнім родинам.

Андрій Хімічев впевнений: тільки Петро Порошенко здатен зберегти цілісність України та не пустити ворога вглиб нашої держави. Свою позицію ветеран АТО доносив запоріжцям під час спільної роботи з волонтерами кандидата в Президенти Петра Порошенка.

Я і тисячі моїх побратимів, які бачили своїми очима агресора, розуміємо, які загрози може принести хибний вибір. Бо 31 березня ми обиратимемо між Порошенком та Путіним, між Незалежністю і «руськім міром». Треба розуміти, що жодному з кандидатів, окрім Петра Порошенка, не потрібна сучасна, розвинена, самостійна, а головне – незалежна Україна. Подивіться, що кажуть ті популісти з екранів – вони обіцяють захмарні зарплати і пенсії, не пояснюючи, де вони візьмуться, гарантують вдесятеро нижчі тарифи, не вдаючись в подробиці, чому і через кого вони були підняті, вже заочно роздають квартири, землі. Але жоден з них не пропонує конкретних і реальних кроків для подолання хоч однієї конкретної проблеми.

Тому я впевнений: адекватні, мислячі люди, справжні патріоти своєї країни вже давно визначились і на виборах підтримають Петра Порошенка. Бо ті кроки, які були зроблені за п’ять років для розвитку нашої країни, говорять самі за себе, – підсумував Андрій Хімічев.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...