Від погроз до дій: влада Запоріжжя таки закриє бізнес чоловіка з інвалідністю і активіста майдану

1300
На сайті Запорізької міської ради з’явився проект рішення виконкому міської ради про демонтаж та транспортування кіоску на колесах, що розташований на каскаді фонтанів “Райдуга”. Об’єкт називають самовільно встановленим і таким, який підлягає знесенню.

“Комунальному підприємству «Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», комунальному підприємству «Водоканал», Запорізькому комунальному підприємству міського електротранспорту «Запоріжелектротранс», комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло», комунальному підприємству «Титан», комунальному ремонтно-будівельному підприємству «Зеленбуд» у присутності Комісії для організації і координації робіт з усунення наслідків порушення Правил благоустрою території міста Запоріжжя шляхом звільнення території міста Запоріжжя від самовільно розміщеного об’єкту виконати демонтаж самовільно розміщеного об’єкту – комплекс заходів, які передбачають відокремлення самовільно розміщеного об’єкту, а також майна, що знаходиться в цьому об’єкті, від місця його розташування або його основи, тощо (у тому числі від’єднання від інженерних мереж при необхідності), завантаження, транспортування на місце подальшого зберігання тощо”. – йдеться у проекті.

Дуже цікавим у проекті рішення є пункт, який красномовно показує чи була інспекція з благоусторою на місці розташування об’єкту та як професійно працювала, цитуємо:

Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло» надати спеціалізовану техніку та залучити працівників для від’єднання від інженерних мереж освітлення самовільно розміщеного об’єкту (у разі підключення самовільно розміщеного об’єкту до мереж електропостачання).

Даний об’єкт не підключений до електроенергії, в міру того, що підприємець отримав негативну відповідь на прохання надавати послугу. Це також добре видно з фото – чоловік придбав сонячні батареї, щоб, за словами власника об’єкту – не брати участі у запропонованих йому корупційних схемах, які гарантували йому підключення до електроенергії.

Трохи більше місяця тому, ми писали про наміри міської влади знести два кіоски, що розташовані на “Райдузі” з боку Набережньої магістралі. Обидва торгували напоями – кава, чай, сік, коктейлі… Працювали успішно і сумлінно, а тому до кіосків постійно стояли черги. Проте, коли закінчилася дія договору, – у листопаді минулого року, підписувати новий міська влада не схотіла, а відправила на локацію інспекцію з благоустрою, яка тут же видала розпорядження – знести. На запитання – яка причина відмови продовження дозволу, відповіли – поліція не дає згоди на розміщення, бо це наче б то ускладнює рух транспорту. Поліція, за словами підприємця, який до того ж, надав письмову відповідь відомства, відповіла – нас не запитували, ми нічого подібного не вирішували. Втім, варто зазначити, з поміж цього, були вказані й інші причини закриття торгової точки.

Підприємець обіцяв воювати та відстоювати своє право на зайняття підприємницькою діяльністю. Він, варто зазначити, близько 10 тисяч гривень платить податку щомісяця, у нього офіційно працевлаштовано 4 осіб. Альтернативи міська влада не залишила, іншого місця не виділила – каже підприємець.

загрузка...