Відео дня: з’явився трейлер фільму з кадрами, які знімалися на Хортиці

600
На запорізькому острові Хортиця знімалися кадри нового українського фільму “Король Данило”. Моменти зйомок на острові, можна побачити в офіційному трейлері картини.

“Король Данило” – епос, історичний бойовик режисера Тараса Химича. Сюжет фільму заснований на історії завоювань і часів приходу до правління великого князя Київського Данила Галицького. На острові знімали події, які відбувалися в травні 1223 року, коли перед походом на р. Калку, разом з іншими князями і своїм дядьком – на Хортиці був молодий Данило Галицький. Бюджет фільму склав 4 мільйон гривень. Збір коштів розпочався 13 липня 2017 року, на краудфандінговой платформі Na-Starte.

В травні 1223 року, перед походом на р.Калку, разом з іншими князями та своїм дядьком – на Хортиці був молодий Данило Галицький.22 листопада – Національна прем'єра фільму Король Данило фільм Тараса Химича в головній ролі Sergio IarmoshenkoІ в Хортиця Національний заповідник – National Reserve Khortytsya фільм знімався теж.Як сказав би мій друг з Обирку – українське кіно є!

Опубліковано Zaitsev Viacheslav Неділя, 9 вересня 2018 р.

До речі, головну роль в фільмі виконує запорізький актор Сергій Ярмошенко. Під час зйомок фільму режисеру довелося замінити виконавця головної ролі – замість тернопільського співака та фріфайтера Сашка Алєксєєва, взяли запорізького актора кінного театру Сергія Ярмошенко. Виробники пояснили зміну актора через розбіжності між Алєксєєвим та творцями фільму, зокрема Алєєксєєву не підійшли умови контракту. До цього, Ярмошенко був дублером Алєксєєва.

Читайте також: Фильм «Миф», повествующий о жизни Героя Украины Василия Слипака, победил на кинофестивале в Португалии (видео)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...