Відомо, як курсуватиме громадський транспорт в Запоріжжі після 11 травня

538
Скріншот з відео

Вводити зміни у роботу громадського транспорту після послаблення карантинних заходів 11 травня у Запоріжжі поки не планують. Про це в ефірі «Телеканалу Z» розповів начальник міського управління з питань транспортного забезпечення Олександр Власюк.

За словами пана Власюка, зараз транспорт працює у звичайному режимі – відповідно до постанови №255 Кабінету Міністрів. Тобто кількість пасажирів у транспортному засобі не перевищує кількості сидячих місць, а пасажири користуються транспортом відповідно до довідок, які видають їм підприємства – медичні заклади, об’єкти критичної інфраструктури та інші установи, які продовжують працювати під час карантину.

Також пан Власюк розповів, що вносити зміни в роботу громадського транспорту в Запоріжжі з 11 травня поки не планують:

«На даний час немає офіційної постанови Кабінету Міністрів. Є тільки проекти. Є коментар нашого Прем’єр-міністра, де він рекомендував нашим міським радам розглядати на місцях якісь пом’якшення обмежень. Але це не стосується ще поки видачі довідок. Які вимоги будуть, відповідно до них і будемо працювати. На жаль, ми не можемо самостійно брати на себе відповідальність за ті чи інші кроки», – зазначив начальник міського управління з питань транспортного забезпечення.

Також він додав, що під час карантину завдання всіх містян обмежити пересування в закритих приміщеннях:

«Хочу ще раз нагадати, що ключове у нас зараз «карантин», а не «комфортність пересування містом Запоріжжя», – говорить пан Власюк.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...