Мешканці Запорізької області отримали набори першої необхідності від Фонду Порошенка

258

Партійці «Європейської Солідарності» та волонтери продовжують доставляти набори першої необхідності, які Фонд Порошенка передав для Запорізької області.

В неділю наш регіон отримав чергові 450 коробок з ліками та продуктами, призначених для малозабезпечених мешканців Запорізької області, родин військовослужбовців, літніх людей, людей з інвалідністю, багатодітних родин, одиноких матерів.

Станом на сьогодні набори першої необхідності вже отримали мешканці Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Оріхова, Гуляйполя, Полог, Приморська та Новомиколаївки. Всі вони залишали заявки на сайті «Солідарність» v2020.org.ua.

– Волонтери завжди волонтери, тому ми не могли залишитися осторонь та не допомогти в такій гарній справі як допомога пенсіонерам, інвалідам та тим, хто зараз в скрутному становищі.

Все розвантажили, частину відразу завантажили розвозити за адресами. Вирішили сьогодні по приватному сектору розвести.
Завтра-післязавтра всі інші замовники з міста та прилеглих сіл також отримають свої продуктові набори, – ділиться мешканка Мелітополя Людмила Шведюк, яка виявила бажання доставити допомогу адресатам.

Партійці продовжують розвозити пакунки і запрошують небайдужих запоріжців долучитись до волонтерства.

«–  Якщо ви маєте можливість привезти і передати пакунки мешканцям Запоріжжя та області зателефонуйте за номером 099 755 53 82

– Просимо відгукнутися на це прохання насамперед наших партійців з Бердянського, Чернігівского, Приазовського, Мелітопольського, Михайлівського, Кам‘янсько-Дніпровського, Василівського, Гуляйпільського та Новомиколаївського районів та, звісно, всіх небайдужих мешканців!

– Також завжди доречною є інформаційна підтримка. Діліться нашими дописам в соцмережах, можливо хтось з ваших друзів саме зараз готовий зробити добру справу!», – пишуть на Facebook сторінці запорізької «Європейської Солідарності».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...