Влада має реагувати на візити Медведчука до Москви, а не відмовчуватись, – Ігор Артюшенко

184

Українська влада має реагувати на поїздки депутатів ОПЗЖ до Росії, а не відмовчуватись.

На цьому наголосив депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко у ефірі “Прямого”, повідомляє сайт телеканалу.

– Ця поїздка була для одного. Вони намагаються показати частині українських виборців, які є проросійськи налаштовані, і це йде змагання за те, хто головний представник Путіна на території України. Тоді перед виборами вони поїхали, і ми бачили результат, скільки взяла ОПЗЖ на виборах парламентських, а скільки взяв “Опоблок”. А змагалися вони за одного і того самого виборця. І зараз вони поїхали. Для чого? Щоб в черговий раз показати: бачите, тільки [Віктор] Медведчук може вести перемовини, тільки Рабіновича приймають в Росії, а всіх інших, представників інших політичних сил, в тому числі “слуг”, туди не пускають і не приймають”, – пояснив Артюшенко.

– Звичайно, це дико, коли народний депутат не їздить на фронт до захисників. Тим паче, у вівторок від обстрілів з російської зброї російсько-терористичними військами загинули два українських захисники і дев’ятьох було поранено. І чомусь від цих депутатів не чув жодної заяви з цього приводу. Зате ми бачили фотографії з депутатами російської Думи, які, до речі, 1 березня 14 року проголосували за введення російських військ на територію України… Звичайно, хотілося б, щоб українська сучасна влада на це реагувала, а не тихенько відмовчувалась”, – наголосив політик.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...