Через загрозу коронавірусу в Україні запровадили тритижневий карантин

602
Фотоілюстрація

У зв’язку з ситуацією, яка склалася з поширенням коронавірусу в інших країнах, в Україні вирішили вжити заходів безпеки. Від сьогодні, 12 березня, в навчальних закладах запроваджують карантин, повідомляє Міністерство науки і освіти України.

Відповідне рішення Уряд схвалив вчора, 11 березня. На вимушені канікули йдуть усі заклади освіти (дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти). Карантин триватиме до 3 квітня поточного року. Учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

На своїй сторінці у Facebook мер Запоріжжя Володимир Буряк зазначив, у зв’язку з ухваленням рішення заняття в школах та позашкільних навчальних закладах припиняється. Дитсадки поки працюватимуть, але там посилять заходи з дезінфекцій приміщення. Також за можливості батьків попросили тримати дітей вдома.

Нагадаємо, у громадському транспорті Запоріжжя посилять контроль на дотримання санітарних норм. Водіїв перевірятимуть інфрачервоними вимірювачами температури, а салони транспортних засобів дезінфікуватимуть.

Читайте також:З підозрою на коронавірус у Запоріжжі госпіталізували жінку, яка повернулася з-за кордону

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...