Влада планує зробить ще один крок для вирішення екологічної ситуації в Запорізькому регіоні

246
Фото - ілюстраційне
У 2019 році планують висадити близько 500 гектарів лісів у 14 районах Запорізької області. Про це повідомляють на порталі облдержадміністрації.

Голова ЗОГА Костянтин Бриль зазначив, що у 2019 році з екологічного фонду обласного бюджету планують виділити 4 203,9 тисячі гривень. За ці кошти мають висадити близько 500 га лісів у 14 районах області. Таким чином завдяки виділеним коштам сумарно за два роки буде створено 1100 га нових лісів.

– Наприкінці минулого року ми розпочали масштабне висадження лісу. Адже в попередні роки «зелені легені» Запорізької області тільки знищувались. Особливо це стало помітно, коли населення замість придбання енергоресурсів, перейшло до незаконних рубок як у лісових масивах так і в полезахисних лісових смугах. Тож нині ми маємо не тільки посадити, а й зберегти наші ліси. Більш того, у 2018 році було закладено наш запорізький посадковий матеріал, який буде висаджуватись на території регіону. І зараз, якщо рахувати минулий та нинішній рік, ми зробимо так, аби в Запорізькій області було висаджено понад тисячу гектарів лісів, – підкреслив губернатор.

Так, навесні 2019 року лісгоспами регіону заплановано створення лісових культур на площі 500 га. В тому числі орієнтовні обсяги по районах: Бердянський – 30 га; Приморський – 56 га; Токмацький – 32 га; Вільнянський – 20 га; Запорізький – 68 га; Новомиколаївський -12 га, Кам’янсько-Дніпровський – 122 га; Приазовський – 23; Якимівський -7; Більмацький – 22 га, Гуляйпільський – 16 га; Михайлівський – 14 га; Оріхівський – 33 га. Пологівський – 45 га.

Якщо погодні умови весною 2019 року не дадуть можливості виконати весь запланований на весну обсяг робіт, то роботи будуть виконані восени 2019 року.

Читайте також: Губернатор Запорізької області планує звернутись до міністра МВС Арсена Авакова

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...