Водій розповів, що не пам’ятає куди подів коробку з трупом немовляти на Запоріжжі

1388
Фотоілюстрація: Обозреватель

Протягом останніх днів правоохоронці, журналісти, суспільство намагаються розібратися в шокуючій історії, яка трапилася з однією з родин міста Енергодару. Проте щоразу спливають нові факти й справа стає все заплутанішою.

Журналісти «Obozrevatel» поспілкувалися з адвокаткою родини, яка намагається з’ясувати куди поділося тіло новонародженої дитини, Любов’ю Цигицею. За її словами, тіло дівчинки забрав якийсь водій, а потім «забув» куди його подів.

Він плутається в спогадах. Спочатку розповідав, що коробку з тільцем забув у морзі. Потім говорив, що ніби його забрав, проте куди його подів не пам’ятає.
Представниця постраждалої сім’ї робить доволі песимістичні заяви. На її думку, вже неможливо дізнатися причини зникнення дитини.

Нагадаємо, вчора, 14 травня, директорка лікарні міста Енергодару на камеру журналістам телеканалу «Україна» говорила, що тіло дитини спалили у крематорії із так званими медичними відходами, не дочекавшись дозволу батька.

Передісторія: 10.03 вагітній мешканці Енергодару раптово стало зле, її відвезли до лікарні, почалися пологи. Після хірургічного втручання медики констатували смерть новонародженої дівчинки. Жінці не ставало краще, рідні просили перевести породіллю до обласної лікарні, проте якийсь час місцеві лікарі не давали дозволу. Коли ж її все-таки перевели до обласної лікарні, стан пацієнтки був вкрай тяжкий. Вона осліпла, відмовили нирки, що унеможливлювало лікування. На 43-й день Олена померла. Її хотіли поховати з новонародженою донечкою, однак, коли приїхали забирати труп – з’ясувалося, що тіло дитини зникло.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...