Володимир Буряк посів перше місце в Україні

519

Запорібна плата запорізького мера складає 385 719 гривень на рік, це близько 32  тисяці гривень тисячі на місць, або майже 1200 доларів.  Це дало підстави Володимиру Буряку посісти перше місце у рейтингу заробітних плат мерів по вісій Україні.

Якщо порівнювати цю цифру з середньостатичтичними офіційними доходами звичайного запоріжця, то наш мер отримує у 6 разів більше. І це тільки офіційні доходи, які Ренат Леонідович дозволяє показувати. Як правило доплати від “папи” у подібних випадках в рази вищі. І напевно ми не голослівні, якщо врахувати глобальні забудови мера на 1000 квадратних метрів.

Окрім того, Володимир Буряк неодноразово підкреслював, що офіційні доходи на заводі “Запоріжсталь” у нього були значно вищими, а обов’язки значно меншими. Тож варто хіба поспівчувати чиновнику за несправедливу розстановку заводських шахів на дошці відомого олігарха.

Рейтинг заробітних плат українських мерів проводила громадська організаці “Чесно”, посилаючись на декларації доходів за 2016 рік.

Важко не помітити, що гонорар мера Дніпра, (це місто де річний бюджет в рази більший ніж бюджет Запоріжжя), більш ніж у двічі нижчий, за гонорар Володимира Буряка. Борис Філатов абсолютно задоволений своєю заробітною платою та вважає її достойною.

Поступаються у рейтинку Володимиру Буряку мер Львова, Сум, Тернополя та Полтави. У Той час найбіднішими виявилися мер Маріуполя та Кропивницького.
загрузка...