Всю ніч рятувальники розкопували заметені снігом машини

143
рятувальники
На автошляху Енергодар-Василівка-Бердянськ утворилися снігові перемети в наслідок пориву вітру та сильних сннігопадів протягом минулої доби. Снігові замети у деяких місцях сягали до 1,5 м висотою, це спричинило затор  автомобілів.

Рятувальники працювали всю ніч, залучили важку інженерну техніку. Для проведення рятувальних робіт на автошляхах Василівського та К.Дніпровського районів від ГУ ДСНС залучались 11 одиниць техніки, в тому числі пожежні автоцистерни  та 24 чоловіки особового складу.

Загалом протягом минулої нолчі рятувальникам вдалося розчистити значну частину ділянки траси та звільнити зі снігового полону 213 одиниць техніки, з яких 130 великогабаритних вантажівок, 5 пасажирських  мікроавтобусів та 78 легкових автомобілів. В підсумку, рятувальники не ддали заснати шкоди близько 500 особам.

А вже вранці  при взаємодії поліції  в районі с. Благовіщенка вивільнили ще 36 машин та 1 рейсовий автобус, в якому знаходилось ще 100 чоловік.

Станом на 7:00 24 січня розчищена дорога на ділянці від м. Василівка до м. Дніпрорудне через с.Скельки. Також від м. Василівка до смт. Михайлівка через с. Орлянське та від с. Орлянське до с. Балки через м. Дніпрорудне

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...