З 25 січня Україна вийде з “карантину зимових канікул”: Денис Шмигаль

475
Інтерфакс-Ураїна

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав інтерв’ю інформагенції “Інтерфакс-Україна”, в якому розповів які результати “карантину зимових канікул” є вже зараз, та чи вийде Україна з цих канікул.

Так, за словами прем’єра, “карантин вихідного дня”, який впроваджували у 2020 році, показав себе, як ефективний інструмент. Саме тому, на нинішній “карантину зимових канікул” покладають великі сподівання:

“Зараз ми розриваємо той ланцюжок, який утворився з Нового року до Різдва. Якби ми не зробили цих зимових канікул, то в лютому вийшли би на критичні показники, які б не дали змогу нашій медичній системі справлятися” – каже Шмигаль.

Після завершення двотижневого карантину Україна все ж таки перейде до тих самих обмежень, які були раніше:

“З 25-го ми перейдемо, ймовірно, до помаранчевої зони, яка діяла до запровадження цих правил… Станом на сьогодні, в тій динаміці, ми не бачимо необхідності продовжувати жорсткі заходи довше, ніж 24 січня” – повідомив премєр.

При цьому поточний карантин обіцяють продовжити:

“Поточний карантин запроваджений до кінця лютого. Скорше за все, ми продовжимо його до 31 березня тією ж постановою. Наразі немає підстав скасовувати адаптивний карантин…Я впевнений, що карантин дуже довго триватиме в цьому році. А от яким саме він буде, це уже інше питання” – зробив підсумок щодо карантину Денис Шмигаль.

Читайте також: В Міненерго України пропонують дозволити експорт газу з Росії

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...