Адвокат батьків дівчинки, яка загинула в запорізькому парку, звернувся до громадян

817
Фото: Перший Запорізький

У соціальних мережах адвокат Володимир Ляпін, який представлятиме батьків Ганни Ждан, звернувся до очевидців тієї страшної події.

Він просить відгукнутися громадян, які бачили як в «Дубовому Гаю» на дівчинку впала скульптура ведмедя. За наявності фотографій зроблених того дня в парку, надати йому. Адже треба розібратися в ситуації, коли робітники парку стверджують, що того дня стояли попереджувальні таблички, а більшість відвідувачів, твердить, що навпаки (їх не було).

«Особливо прошу при наявності надати мені як адвокату батьків фотографії зроблені в той день, вони потрібні з метою спростування брехливої інформації працівників парку про те, що місце трагедії було обладнано забороняють таблицями. Також прошу відгукнуться свідків хто бачив падіння дерев’яної статуї до 08.03.2020, через те, що в соціальних мережах багато постів про падіння дерев’яного ведмедя задовго до трагічних подій», – пише він.

Також він на прохання родичів повідомляє, що ніякі кошти по цій справі не збираються. Якщо ви бачите десь таке повідомлення, знайте, що це аферисти.

Прощання з Ганною відбудеться завтра, 12 березня, на вул. Шкільній, 46, другого під’їзду о 10:00.

Нагадаємо, що скульптура впала на дівчинку 8 березня. На місце події викликали медиків. Постраждала померла в лікарні, оскільки травми виявилися не сумісні з життям. Директора Олега Комаренка на час розслідування відсторонили від посади. На сайті мерії з’явилося повідомлення, де вказується, що на момент трагедії дівчинка знаходилася без нагляду батьків. Також Комаренко наголосив, що скульптура не знаходилася на балансі парку, таким чином переклавши повністю провину на батьків.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...