З міського бюджету Запоріжжя планують виділити 1 млн грн на виплати медикам доплат 300%

54
Фотоілюстрація

Попри всі обіцянки центральної влади запорізькі медики так й не отримали доплат. Голова міста Володимир Буряк знайшов вихід з ситуації – виплатити гроші коштом міського бюджету.

В кінці березня медикам, які безпосередньо контактують з хворими на коронавірус, мали виплатити доплату в розмірі 300%. Вже середина травня, однак деякі медичні працівники, у тому числі Запоріжжя, не отримали обіцяних грошей. Зараз намагаються знайти винних. Нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що винні самі головні лікарі. Але вони спростовували ці твердження.

Все ж лікарів та медсестер більше цікавить, коли вони отримають надбавки. На своїй сторінці у Facebook очільник міста Володимир Буряк написав, що готується проєкт рішення про виділення необхідних коштів з бюджету міста. Мова йде про 1 млн грн.

«Незважаючи на те, що місто спрямувало 100 млн грн на боротьбу з коронавірусом, ми знайдемо 1 млн грн на те, щоб забезпечити медиків тим, що їм належить. Не буду приховувати, ми все ж сподіваємося на те, що ці кошти нам компенсують. Але люди чекати не повинні, їхній терпець і без того вже уривається», – пише він.

За квітень Запоріжжя має отримати понад 9 млн грн, які направити на доплати для медиків. Національна служба охорони здоров’я України направить кошти безпосередньо до лікарень, де їх розподілять головні лікарі.

Зазначимо, перед початком 2020 року міська влада говорила, що в бюджеті катастрофічно невистачає коштів. Та, як ми бачимо, гроші щоразу знаходяться на латання «дірок». Очевидно, даються в знаки прийдешні вибори.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...