Інформація про те, що на території пологового будинку на Запоріжжі вирощують гриби та розводять рибу, підтвердилася

1525

Ми неодноразово розповідали про трагічну історію, яка трапилася в пологовому будинку міста Енергодара. Один з колишніх співробітників розповів, що ситуація в даному медичному закладі критична, не вистачає працівників.

Також він повідомив, що начебто, на території пологового будинку персонал вирощує гриби, курей та рибу. Для місцевих журналістів «МедіаЦентрЕнергодар» завідуючий акушерським відділенням Валерій Курченко провів екскурсію медичним закладом. На питання, які стосувалися шокуючої історії, він не відповідав.

Розпочалася «екскурсія» з технічного поверху. На перший погляд все було пристойно. Технічний поверх з’єднує декілька медзакладів міста підземним проходом. Працівники мають можливість пересуватися техповерхом на велосипедах.

Живність на території «ІКС», про яку мало хто знає, дійсно є – кури, собаки, риба. За словами Курченка, тут планують побудувати «Матусин парк», де гулятимуть декоративні кури. Окрім цього на території багато насаджень винограду, ягід та грибів.

Передісторія: 10.03 вагітній мешканці Енергодару раптово стало зле, її відвезли до лікарні, почалися пологи. Після хірургічного втручання медики констатували смерть новонародженої дівчинки. Жінці не ставало краще, рідні просили перевести породіллю до обласної лікарні, проте якийсь час місцеві лікарі не давали дозволу. Коли ж її все-таки перевели до обласної лікарні, стан пацієнтки був вкрай тяжкий. Вона осліпла, відмовили нирки, що унеможливлювало лікування. На 43-й день Олена померла. Її хотіли поховати з новонародженою донечкою, однак, коли приїхали забирати труп – з’ясувалося, що тіло дитини зникло.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...