З пішохідних зон Запоріжжя приберуть МАФи та рекламні щити

1147

Міністерство регіонального розвитку та будівництва вводить заборону на встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів, пише Економічна правда. Відповідна заборонна почне діяти з 1 вересня поточного року.

Рішення про заборону анонсував  заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

“Пішохідні зони на те і називаються “пішохідними”, так як призначені для пішоходів, для їх зручності і комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски, розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах і навіть може нести небезпеку для пішоходів”, – пояснив Парцхаладзе.

Як уточнили в Мінрегіоні, згідно з новими ДБН, на пішохідних зонах тротуару не допускається встановлення: дорожнього огородження і опор; рекламних конструкцій; тимчасових споруд (торговельних кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо); люків і дощоприймачів; сходів і ґанків будівель тощо.

 

загрузка...