Українські студенти вивчатимуть історію української культури з нового посібника. Днями вийшов в друк навчально-методичний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра всіх спеціальностей «Історія української культури: традиції та модерн». Видання з серії «Повернута спадщина».
Автор посібника – кандидат історичних наук, старший викладач кафедри новітньої історії ЗНУ Юрій Щур зазначає, що унікальність книги полягає в тому, що вона охоплює не тільки минулі роки, а й вивчає сучасну українську культуру.
«Це видання розглядає не тільки історію давнини, але й знайомить студентів з сучасними здобутками української культури. Великий акцент робиться на сучасних видах мистецтва. Ми чудово розуміємо, що нині молодь цікавиться сучасними речами – книгами, музикою, кінематографом. Тому ми маємо акцентувати увагу молоді на здобутках української культури і підтримці сучасних митців.
Посібник містить конспект лекцій та теми для самостійного опрацювання студентів, питання та завдання для підсумкового і поточного контролю. Він точно допоможе студентам набрати необхідну кількість балів на іспитах», – коментує Юрій Щур.
Видання посібника стало можливим завдяки підтримці народного депутата восьмого скликання, голови Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігоря Артюшенка. Він запевнив, що і надалі підтримуватиме подібні ініціативи.
«Сучасне покоління молодих українців не схоже на жодне з попередніх. Вони зростали в вільній, Незалежній Україні, їхня юність пронизана духом свободи. Вони мають доступ до української історичної спадщини, яка дає можливість брати приклад зі справжніх українських героїв, а не з різних псевдогероїв окупантів нашої землі.
Тому сьогодні вкрай важливо пробудити інтерес української молоді до своєї культури, показати, наскільки багатою і різноманітною вона є. І я особисто, і партія «Європейська Солідарність» і надалі підтримуватимемо всі ініціативи, які стосуються просування нашої історії і культури, а з ним – розвитку нашої молоді, яка вже незабаром стане обличчям нової української нації», – зазначає Ігор Артюшенко.