Запоріжці долучилися до збору коштів для Яни Дугарь

348

По всій Україні, у тому числі в Запоріжжі люди долучаються до збору коштів для допомоги військовій медсестрі Яні Дугарь.

Дівчина сьогодні перебуває під цілодобовим домашнім арештом  і є повною сиротою, тож коштів та оплату правової допомоги Яна не має звідки брати.

Небайдужі запоріжці також долучилися до збору коштів та поділилися оголошенням у соціальних мережах.


Всі чули про #Справу_Шеремета і вкрай недолуге звинувачення співака й музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster), дитячого хірурга й волонтера Юлії Кузьменко та військової медсестри Яни Дугарь.

І ця справа не має бути програною, адже це поставить хрест на правовій та демократичний державі та розв’яже руки Зеленському та Авакову для подальшої узурпації влади та демонізації наших захисників та волонтерів.

Вже майже місяць триває ініціатива зі збору коштів для допомоги Яні Дугарь.

Бо Яна — повна сирота і у неї не має можливості сплачувати надвеликі рахунки за юридичну допомогу.
За цей час вже понад 200 людей внесли пожертви на рахунок, що дозволило покрити суттєві витрати, серед них 4 експертних дослідження, відрядження по всій Україні і опитування близько 20 людей, половина з яких будуть заявлені як свідки, підготовка і проведення прес-конференції, візуалізація доказової бази, ініціювання кримінального провадження за фальсифікацію доказів слідчими тощо.

Адвокатами і юристами за цей місяць підготовлено та заявлено численні запити і клопотання, ініційовано 6 судових проваджень з оскарження бездіяльності слідчих, розшифровано години опитувань тощо. В цілому понад 80 годин, які адвокати і юристи Об’єднання OK legal в цьому місяці зробили pro bono (безоплатно), як вклад в спільну боротьбу за право.

Розуміючи, що ця боротьба буде затяжною, в наступному місці планується зробити переклади документів та можливо озвучення відео хоча б англійською мовою для поширення правди серед міжнародних правозахисних організацій.

Також в наступному місці планується провести декілька експертних досліджень (за умови отримання вихідних даних від слідчих).

Ми також розраховуємо, що зможемо забезпечити участь адвокатів pro bono, проте будемо компенсовувати витрати часу юристів, які роблять багато “технічної” роботи.

Тож, дуже розраховуємо на активну підтримку фундаторів цього історичного процесу боротьби за верховенство права та суверенітет України, як правової держави.

Відмовтеся від чашки кави — дайте можливість Яні вдихнути ковток свободи!

Організатор збору коштів Vitaliy Kolomiets

Контролюють надходження і витрати коштів Оксана Корчинська, Яна Зінкевич та Вікторія Вагнер.

Реквізити 5169330521003290.
В кого запитує код ЄДРПОУ 39548756
IBAN UA 623206490000026002052732662

Сторінка організатора збору коштів:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3125142644181806&id=100000583044605

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...