Запоріжці перевірили, як виконали розпорядження міського голови щодо підйомника – відео

573
Скріншот з відео Zp Now

На своїй сторінці міський голова відреагував на звинувачення щодо непрацюючого ліфту для людей з інвалідністю. Він зобов’язав директора КП «Титан» протягом 2 годин знайти людину, яка обслуговуватиме підйомник на Правобережному пляжі. Громадяни перевірили, як виконуються вказівки Володимира Буряка.

Через три години, після опублікування відповідного посту на офіційній сторінці очільника міста Володимира Буряка, активіст виїхав на пляж, щоб перевірити чи виконані його розпорядження.

«Директору КП «Титан» даю 2 години, щоб на Правобережному пляжі постійно чергувала людина, яка буде обслуговувати підводник для інвалідних візків. Інакше пропоную йому також писати заяву на звільнення», – вказував міський голова у повідомленні.

Схоже директор комунального підприємства залишиться на посаді, адже людину, яка обслуговує ліфт для людей з інвалідністю, знайшли. Щоправда, наскільки функціональний сам підйомник невідомо. Триматимемо руку на пульсі.

Нагадаємо, вчора ЗМІ облетіла новина, що окрім огріхів в реконструкції Правобережного пляжу за 55 млн грн, запоріжці виявили несправність підйомника для людей з інвалідністю. Багатьох громадян ця ситуація дуже обурила.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...