Запоріжці просять мера звернути увагу на дитячу лікарню, яка знаходиться в жахливому стані, — фото

414
Фото з Facebook Ольги Шинкарьової

Громадяни у соціальній мережі Facebook продовжують ділитися фото незадовільного стану медичних закладів у Запоріжжі. Цього разу мова йде про Міську дитячу лікарню №5, яка знаходиться на вулиці Новгородській, 28а (Хортицький район).

Дописувачка Ольга Шинкарьова скаржиться на жахливий стан лікарні, при цьому додаючи фото, як доказ. Зі світлин видно, що приміщення давно не ремонтували: старенькі меблі, антисанітарія, облущена підлога. Жінка звертається безпосередньо до міського голови Володимира Буряка»:

«… Чому не виділяються гроші на ремонти важливих об’єктів у нашому місті? Чому замість ремонту лікарень відкриваються салони краси? (Очевидно, натякається на салон «Персона», який відкрила близька до мера особа – Наталія Зайченко, прим. автора). Можливо досить? Діти це наше майбутнє!!!», – пише вона.

Вище згаданий заклад це комунальне некомерційне підприємство Запорізької міськради. Додамо, що «куций» бюджет міста досить дивно розподіляється. Для прикладу, у Запоріжжі на одну зупинку можуть витратити 750 тисяч гривень.

Нагадаємо, житель Запоріжжя показав, як виглядає Запорізька міська лікарня №9, зсередини. Коментуючи відео чоловік не стримує себе. На підлозі немає нормального покриття, стіни облущені, брудно.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...