Запоріжці просять мерію допомогти бездомним тваринам

194
Фото - Google
Петиція про створення “Центру поводження з тваринами” з’явилася на сайті мерії 15 лютого поточного року.
Зоозахисники Запоріжжя закликають всіх небайдужих до долі бездомних тварин і просять мерію створити “Центр поводження з тваринами”. Автором петиції є Юлія Фалілеєва, її підписали вже понад 500 осіб.

“Думаю, що кожен з нас в своєму житті так, чи інакше стикається з проблемою безпритульних тварин в нашому місті. Ця проблема турбує як людей, які люблять і захищають тварин, так і тих, хто їх не любить, боїться. Мета у всіх одна – щоб безпритульних тварин на вулицях нашого міста не було. Рішенням Запорізької міської ради від 26.04.2017 №33 було затверджено Програму поводження з тваринами у м.Запоріжжі на період 2017-2022 років, яка спрямована на зменшення чисельності безпритульних тварин в м.Запоріжжі гуманним шляхом (тобто шляхом стерилізації) та роботу з населенням щодо впровадження відповідального ставлення та стандартів гуманного поводження з тваринами. Однак, нажаль, депутати Запорізької міської ради не виділили ні копійки на створення і облаштування спеціального місця, де можна було б перетримувати тварин, надавати їм медичну допомогу.

Безперечно, було б чудово створити сучасний центр, який містив би в собі ветеринарну лікарню, де проводилась би стерилізація, надавалась допомога безпритульним тваринам, що потрапили в біду, постраждали від аварії, людських рук; карантинний майданчик, де могли б перетримуватись тварини; центр адопції, де з собаками працював би кінолог, проводилась їх соціалізація, адопатція і де б люди могли вибрати собі чотирилапого друга. Це, безперечно, в ідеалі, а зараз Запоріжжю потрібен центр перетримки тварин”, – написала автор петиції. 

Фото – скриншот петиции

Читайте також: Фото дня: Запорожье в стиле «ретро»

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...