Запоріжці публічно вказали мерії на порушення нею закону України

558
порушення
Запоріжці подали петицію з вимогою до міської ради не провокувати містян на порушення законів.
Йдеться про закон України про сортування сміття, який почав діяти з 1 січня 2018 року. Згідно із законом, з початку нового року запоріжці зобов’язані сортувати сміття за прикладом європейських практик. За несортоване сміття людей пообіцямли штрафувати!

Отже, міські ради у кожному місті мали б забезпечити умови для виконання мешканцями цього закону. Та з початку року ситуація не змінилася жодним чином, мова про облаштування сміттєвих баків у кожному дворі взагалі не ведеться. Більше того, січень поточного року нам показав, що ми навіть не можемо справитися з одним чи двома сміттєвими баками в дворі одного будинку. Протягом січня вони були переповненими, а пакети розліталися по запорізьких дворах.

Мешканці міста вирішили звернути увагу, та навіть вказати  – мерія не виконала те, що мала б і провокує мешканців на адміністративне правопорушення. Громадськість вказала на це у свій спосіб – через петицію, яку зареєстрували на сайті міської ради.

порушення

Петицію зареєстрував Віталій Бесчасний, зараз триває збір підписів. Автор звертає увагу на те, що з 1.01.2018 заборонено захоронювати неперероблене сміття. А тому його потрібно сортувати за видами матеріалів, а пізніше перепобляти те, що самостійно не перегниє.

До закінчення збору підписів залишилося 40 днів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...