Запоріжці вийдуть на протест, щоб врятувати житловий фонд міста

144

Запоріжці планують вийти під стіни міської ради та не допустити продовження свідомого руйнування житлового фонду. В соціальних мережах людей активно запрошують до активних дій.

В середу, 20 грудня повинна відбутися чергова сесія міської ради, на які приймуть міський бюджет -2018. Проекти рішень, які запропоновані департаментом ЖКХ передбачають значне  урізання коштів . Якщо на утримання і ремонт будинків у 2017 році було виділено близько 1 мільярда гривень, то на наступний рік планують усього 485 мільйонів. А це значить, що коштів може вистачити лише на утримання будинків та усунення аварійності.

 Про капітальний ремонт доведеться забути, навіть, незважаючи на те, що десятки об’єктів знаходяться в аварійному стані, а сотні потребують капітальних  ремонтів дахів та підвалів. Протягом року ініціативні групи й так закривали очі на стан об’єктів і забирали їх в управління ОСББ. Міська влада заявляла – КП «Наше місто» грошей не має, тож справляйтеся самі. Навіть після того, як люди йшли на поступки, зараз їх просто кидають на призволяще.

Міська влада у такий спосіб продовжує знищувати житловий фонд Запоріжжя. Цьогорічна осінь чітко показала, наскільки нікчемним є стан житлових будинків. Під час управління будинками КП «Наше місто»,протягом кількох років, мешканці не могли допроситися принаймні виконання елементарних вимог, що й говорити про капітальні чи хоча б поточні ремонти.

Вже сьогодні говорять, що міський бюджет -2018 буде дефіцитним.  Але наша проблема як завжди, не у відсутності коштів, а в нераціональному їх використанню. Скажімо на реконструкцію парків,  планують виділити більше  158 мільйонів. Варто сказати, ця стаття витрат у 2017 році показала лише освоєння коштів і ніяк не реконструкцію. На будівництво пам’ятників запланували 14 мільйонів. Але, що найбільш смішно у даній ситуації – 9 мільйонів хочуть виділити на відслідковування деформації житлових будинків. Таких пунктів достатньо багато, але якщо все правильно оптимізувати, то ситуацію з житловим фондом можна було покращити.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...