Запоріжці вимагать виявити винуватців забруднень повітря, які фіксує пересувна еколабораторія

65
Фотоілютрація

Жителі Запоріжжя почали писати скарги і вимагати знайти винуватця забруднень атмосфери, які фіксує пересувна еколабораторія, а також, забезпечити заходи по недопущенню подібних перевищень в майбутньому. Про це на свої сторінці у фейсбуці повідомив запоріжець Микола Ралик.

Сьогодні активіст отримав відповідь від Запорізької ОДА на свою скаргу.

У ній зазначено, що реагувати на факти перевищення ГДК має управління з питань екологічної безпеки. Окрім того, в листі зазначено, що ЗОДА запропонувала Кабінету Міністрів переглянути Нормативи гранично-допустимих викидів забруднюючих речовин:

«… для вирішення проблемних питань, викладених у Вашій скарзі, облдержадміністрацією направлено лист до Кабінету Міністрів України з пропозицією доручити Міністерству енергетики та захисту довкілля терміново переглянути Нормативи гранично-допустимих викидів забруднюючих речовин із стаціонарних джерел…» – йдеться в листі ЗОДА.

«В Росії переглянули ГДК в сторону збільшення, що спростило роботу забруднювачам і ускладнило життя громадянам. Тому нам потрібно слідкувати за проектами рішень влади», – підсумовує запоріжець.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...