Запоріжці заборгували «МТМ» близько мільярда гривень

203
Фото - ілюстрація

Одна з найбільших статей витрат у квитанції – оплата за опалення (під час сезону). Досить часто запоріжці не справляються, або ж навмисне не платять, тому накопичуються нічогенькі борги.

На сьогодні сума заборгованості містян перед концерном «Міські теплові мережі» становить понад 800 мільйонів гривень. З них – борги юридичних осіб складають 67 мільйонів. Представники підприємства відзначили, що найзлісніші неплатники серед юридичних осіб у Комунарському районі (15 мільйонів гривень).

Громадянам нагадують, що борг «МТМ» може стягнути через суд.

«Від початку року юристами концерну підготовлено 59 тисяч претензій на суму 544 мільйони гривень. До державної виконавчої служби передано 3 тисячі судових рішень про стягнення заборгованості на 27 мільйонів гривень. У примусовому порядку наразі вже стягнено 17 мільйонів» ,  розповідає юристка Концерну «Міські теплові мережі» Оксана Стратій.

Оптимальним варіантом у разі неспроможності суб’єкта повної сплати боргу лишається реструктуризація заборгованості. Для цього треба звернутися у найближчу філію, маючи при собі документи: заяву про укладання договору від імені власника, копії документів, що засвідчують особу, та копію ідентифікаційного номера.

Читайте також:Бережіть свої 500 грн.: в концерні МТМ заявили, що в Запоріжжі працюють шахраї

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...